نتایج جستجو برای عبارت :

آووکادو یا گلابی تمساح

آووکادو یا گلابی تمساح یا خوجدیس نام درخت و میوهٔ آن درخت است. این درخت در مناطق گرم و استوایی می‌روید و میوه‌ای سبز رنگ و قرمز رنگ با هسته‌ای درشت دارد.
آووکادو (پرسی آمریکانا) درختی است که میوهٔ آن در گونهٔ گیاهان گل‌دار طبقه‌بندی می‌شود. این گیاه بومی امریکای مرکزی و مکزیک است و تا ۲۰ متر رشد می‌کند و رشد خیلی سریعی دارد.این گیاه همیشه برگ‌های سبز دارد که طول آن‌ها به ۱۲ تا ۱۵ سانتی‌متر می‌رسد. گل‌های آن نامشخص (ناپیدا) و به رنگ ز
سلام. در ادامه پست قبلی خواستم بنویسم که من فرشته نیستم! اگر چند خط پایین رو بخونید میفهمید که من با دیدن تلاش های آووکادو فقط یه مقدار خودمو جمع و جور کردم! تقریبا توی اطرافیانم کسی رو مثل آووکادو سراغ ندارم. کسی که هم کار میکنه. هم دانشجوی دکتری ست، توی یه دانشگاه سخت گیر! هم قراره از اول مهر دوباره تدریس رو شروع کنه. با این همه مشغله هر موقع که بخوام برای من وقت داره. هیچ وقت برای من خسته نیست. تازه این چیزا اصلا مهم نیست. آووکادو تقریبا از 6 سا
تعبیر خواب تمساح در خانه
در این مطلب اط سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب تمساح در خانه صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.
تعبیر خواب تمساح در خانه ابراهیم کرمانی
اگر در خواب تمساح را در خانه ببینید که شما را گرفته و همراه خود زیر آب برد ، نشانه هلاکت توسط ماهی است
اگر در خواب تمساح به خانه شما آمد و شما با او جنگیدید و او را شکست دادید  ، نشانه پیروزی و برتری بر دشمنان است
تعبیر جنگ کردن با تمساح در خانه و
تعبیر خواب تمساح
خواب تمساح یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم تمساح در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب تمساح می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب تمساح را مطالعه نمایید و متوجه شوید تمساح چه تعبیری دارد.
ممکن است که خواب شما به گونه ای باشد که برای تعبیر خواب خود نیاز داشته باشید تعبیر خواب دریا و یا تعبیر خواب مارمولک را بدانید ، برای دیدن این مطالب کافی است که بر وری لینک آبی رنگ کلیک نمایید تا خود به خود به صفح
آووکادو درختی است که ارتفاع آن به حدود ۶ متر می رسد و درقسمت های گرم آمریکا و برزیل و غرب هندوستان پرورش می یابد . منشاء آووکادو آمریکای جنوبی بوده که از آنجا به نواحی دیگر دنیا راه یافته است . برگهای این درخت ضخیم و سبز و گلهای آن کوچک و سبز رنگ است . میوه آن مانند گلابی و درای پوستی سخت برنگ سبز تیره و یا سیاه است در حدود ۴۰۰ نوع مختلف آووکادو وجود دارد که بعضی از آنها درای پوست صاف و سبز رنگ بوده ولی پوست برخی از آنها سیاه و خشن است / مدرکی
خواص روغن آووکادو برای سلامتی و زیبایی

۰

اشتراک‌گذاری

آووکادو
میوه‌ای غیرمعمولی است. برخلاف اغلب میوه‌ها، آووکادو سرشار از چربی‌های
مفید است و از آن به‌منظور تولید روغن استفاده می‌شود. هرچند روغن آووکادو
به اندازهٔ روغن زیتون شناخته‌شده نیست، اما به همان اندازه خوش‌طعم است. آووکادو به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا و چربی‌های مفید، دارای خواص زیادی است. در این مقاله به معر
Where’s My Water? 2 v1.8.0 + Mod – بازی محبوب حمام تمساح 2 اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (Hints/Power Ups/Unlocked/As-Free)
بدون نیاز به دیتا
Where’s My Water? 2 نسخه ی دوم بازی پرطرفدار و بسیار زیبای حمام تمساح از کمپانی محبوب Disney برای سیستم عامل اندروید می باشد که به دلیل استقبال گسترده از این بازی کمپانی دیزنی نسخه ی 2 آن را امروز به صورت رایگان روانه ی مارکت اندروید کرد! داستان بازی همگی با شخصیت دوست داشتتنی با نام کرانکی تمساح بامزه صورت می گیرد که در اعماق زمین، جایی که م

پاک کننده ی ملایم برای پوست صورت و بدن
حاوی روغن ۱۰۰درصد طبیعی و خالص آووکادو
غنی از ویتامین های A.D.E.B
باخاصیت مرطوب کنندگی و حافظ شادابی و طراوت پوست
مناسب جهت انواع پوستها(پاک کننده ی ملایم پوستهای چرب بدون تحریک پوست،تغذیه و تامین رطوبت پوستهای خشک و حساس)
حاوی آنتی اکسیدان برای مقابله با مضرات رادیکال های آزاد 
بارایحه عالی لیمو

بی مقدمه بگویم ؛ می خواهم امروز ، برایتان  اشک تمساح بریزم 

سفره دلم بدجوری پر شده است .  انقدری که دیگر نمی دانم از کجا بگویم و از کجا گریه کنم ؟   
.
از چشمانم ؟ 

نه  . وقتی گل و گیاه دارم ، چرا از خودم مایه بزارم  . 
.

گیاه اشک تمساح یا بریوفیلیوم  یا اشک شب یا کالانکوا دیاگِرمونتینا ( خداوکیلی اگه سه بار پشت سر هم گفتی 100 تومن میدم  )یا  مادر هزار فرزند  یا  هر فلان چیزی که بهش میگن، (اه)

ماشالله یگ گیاه هست  و هزار تا القاب ( که هرکدو
مثل این که قسمت نمیشه ما یه سفر بریم که خیلی بهمون خوش بگذره! داستان از این قراره که ما از روز سه شنبه تصمیم گرفتیم که این تعطیلات رو بریم شیراز. آووکادو هتل رو رزرو کرد و منم دیروز کل وسایل و لباس هامون رو آماده کردم. قرار بود امروز صبح زود حرکت کنیم به سمت شیراز. تا این که دیشب آووکادو رفت باک بنزین ماشین رو پر کنه و تو همین فاصله و دقیقا ساعت 22:03 ،هستی خانم (از دوستان خانوادگی و تقریبا صمیمی!) با من تماس گرفت و گفت که فردا با شوهرش دارن میان ا
آووکادو

آووکادو، سالهای زیادی، بخشی از رژیم غذایی مکزیکی ها را تشکیل می داد. باستان شناسان، نشانه هایی از مصرف آن در مکزیک یافته اند که تقریباً به ده هزار سال پیش بر می گردد. در آن هنگام، انسان آووکادوی وحشی را جمع آوری و مصرف می کرد. محققان بر این باورند که کشت آن حدود پنج هزار سال پیش آغاز شده است. قبیله هایی از جمله مایاها، درختان آووکادو را کشت می کردند.
در سال 1833، یک گیاهشناس به نام هنری پراین، برای اولین بار آن را در فلوریدا کشت کرد. ول
where's My Water نسخه ی دوم بازی پرطرفدار و بسیار زیبای حمام تمساح از کمپانی محبوب Disney برای سیستم عامل اندروید می باشد که به دلیل استقبال گسترده از این بازی کمپانی دیزنی نسخه ی 2 آن را امروز به صورت رایگان روانه ی مارکت اندروید کرد! داستان بازی همگی با شخصیت دوست داشتتنی با نام کرانکی تمساح بامزه صورت می گیرد که در اعماق زمین، جایی که منابع آب باتلاقی وجود دارد زندگی می کند.
ادامه مطلب

روغن آووکادو :
روغن آووکادو یک روغن خوراکی و موضعی است که از میوه گیاه آووکادو استخراج می شود. این گیاه بومی آمریکای مرکزی و مکزیک است. امروز از میوه ی گلابی شکل این گیاه، روغنی بسیار مفید برای سلامتی تولید می شود.
فواید استفاده از روغن آووکادو روغن آووکادو ابزاری عالی برای پختن غذاهای خوش طعم و سالم است. این منبع عالی آنتی اکسیدان ها ، اسیدهای چرب ضروری ، مواد معدنی و ویتامین ها است. اما آیا تاکنون در نظر گرفته اید که از این میوه خوشمزه ب
صابون آووکادو
Avocado Face & Body Soap

پاک کننده ملایم برای پوست صورت و بدن حاوی روغن ۱۰۰ % طبیعی و خالص آووکادو – غنی ازویتامین های A ، B ، D و E با خاصیت مرطوب کنندگی و حافظ طراوت و شادابی پوست.وزن:142 گرم

ادامه مطلب
... روزنامه‌ی تایمز چند روز پیش مقاله‌ای درباره‌ی وضع مالی روسیه نوشت و متذکر شده بود دلیل اینکه وضع مالی روسیه رضایت‌بخش نیست ، این است که در روسیه‌ طبقه‌ی متوسط و ثروت‌های کلان و پرولتاریای سازگار وجود ندارد !
ایگناتی پروکوفیچ خطیب است و خیلی خوب حرف می‌زند در نظر دارد گزارشی در این‌زمینه به مقامات دولتی بدهد تا در روزنامه‌ها چاپ کنند . این موضوع با حرف‌های ایوان ماتویچ از زمین تا آسمان فرق دارد ...
روده‌درازی او را قطع کردم و گفتم :
-
سوار آسانسور شدم. دکمه‌ی همکف را زدم. در طبقه پایین‌تر سه مرد سوار آسانسور شدند.‌ سیاه پوشیده بودند، اولین بار بود آن‌ها را می‌دیدم، احتمالاً اقوام یکی از ساکنان بودند. آسانسور که ایستاد یکی از آن سیاه‌پوش‌ها با شیء فلزی‌ای که در دست داشت به سرم کوبید. دیگر چیزی یادم نمی‌آید تا زمانی که خودم را در یک مکان ناشناس دیدم. خیلی گرم بود. ملت عین مور و ملخ آن‌جا بودند. همه شاد بودند و کف می‌زدند. به دنبال جایی می‌گشتم که سایه باشد. داشتم از گرما
Artist: Monsta X | Music Name: Alligator | Genre: Pop | Released: 2019 | Album: Take.2 We Are Here | Monsta X – Alligator (Music Video)

هنرمند: مونستا ایکس | نام موزیک: تمساح | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (مونستا ایکس) Monsta X با نام (تمساح) Alligator
ادامه مطلب

بی مقدمه بگویم ؛ می خواهم امروز ، برایتان  اشک تمساح بریزم 

سفره دلم بدجوری پر شده است .  انقدری که دیگر نمی دانم از کجا بگویم و از کجا گریه کنم ؟   
.
از چشمانم ؟ 

نه  . وقتی گل و گیاه دارم ، چرا از خودم مایه بزارم  . 
.

گیاه اشک تمساح یا بریوفیلیوم  یا اشک شب یا کالانکوا دیاگِرمونتینا ( خداوکیلی اگه سه بار پشت سر هم گفتی 100 تومن میدم  )یا  مادر هزار فرزند  یا  هر فلان چیزی که بهش میگن، (اه)

ماشالله یگ گیاه هست  و هزار تا القاب ( که هرکدو
خواص آووکادو 
آووکادو میوه ای از مناطق گرم و استوایی می باشد که خواص بسیار زیادی دارد. این میوه جز میوه های خاص می باشد و طرفداران بسیار زیادی دارد و در انواع غذاها، سالاد ها و دسر ها استفاده می شود. این میوه دربهبود هضم، کاهش خطر ابتلا به افسردگی و محافظت در برابر سرطان بسیار مفید است. 
غذاهای حاوی مقادیر زیادی فولات ممکن است به کاهش خطر ابتلا به افسردگی کمک کنند زیرا فولات به جلوگیری از ایجاد هموسیستئین، ماده ای که می تواند باعث گردش خون و
این روزا خونه نشین شدن برام خیلی عذاب آور شده. شما تصور کنید دختری که از 7 تا 26 سالگی حتی یک روز کامل رو توی خونه نمونده! دختری که تمام زندگیش تلاش و دویدن بوده. دویدن برای مدرسه، چون باید فرزانگان میخونده... دویدن برای دانشگاه، چون باید شریف میخونده... دویدن برای دکتری، برای مهاجرت، چون مثلا باید با کیفیت بهتری زندگی میکرده... دویدن برای راحت شدن از یک اشتباه، اشتباهی که به خاطر تنها موندن تو یه کشور زبون نفهم انجام داده. آووکادو راست میگه که "زی
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حضور یک میهمان ناخوانده هراس‌انگیز مسابقات گلف فلوریدا را به طور موقت تعطیل کرد.
بر اساس گزارش آبزرور، حضور یک کروکودیل غول‌پیکر در میان زمین گلف‌بازان فلوریدا بازی آنها را برای مدتی به تأخیر انداخت.
بر اساس تصاویری که «چارلز هلمز» یکی از گلف‌بازان از این کروکودیل فیلمبرداری کرده، طول این خزنده عظیم‌الجثه به 15 فوت (معادل 4.5 متر) می‌رسد.
این تمساح فوق‌العاده بزرگ به نیت رفتن به سمت دریاچه مسیرش
کلی تلاش کردم تمام کلاس هامو بندازم عصر که صبح ها خونه باشم برای این که بتونم غذا بپزم و به کارای خونه رسیدگی کنم. اما یکی از کلاس های جدید داره برام دردسر ساز میشه. یکی از زبان آموز ها که متولد 79 (حدودا 10 سال از من کوچک تره) چند روزیه که شروع کرده به فرستادن پیام های نامربوط. منم اولش تعجب کردم و خیلی محترمانه بهش گفتم که من متاهل هستم. اما اون دست بر نداشت و نوشت که دوست دختر قبلیش هم متاهل بوده! آووکادو که پیام ها رو دید چهره ش گرفته شد و کلی ت
آقا من اومدم شکایت کنم که آووکادو وبلاگش رو بیشتر از من دوست داره! از سر شب به جای این که به من توجه کنه همش داره ازین جا تعریف میکنه و ذوق میکنه که 1500 روزه شده! یکی نیست بهش بگه این کارا مال آدمای متاهل نیست!! اصلا ولش کن، من که قهرم باهاش! شما خوبید؟ خوش میگذره؟ عیدتون مبارک:) آووکادو بهتون گفت که اومدیم تو خونه خودمون اما کلی وسیله کم داریم و فعلا زمان میخواد تا اینجا شبیه خونه ی واقعی بشه! اگر اون خانواده ای که قبل از ما اینجا زندگی میکردن رو پ
نماد تمساح(کروکودیل)
در آب به راحتی شنا می‌کند، اما همیشه در آب نمی‌ماند و تخم‌هایش را در خشکی می‌گذارد در شروع فصل بارندگی تمساح ماده هنگام شب در حاشیه شنی رودخانه گودالی به عمق تقریبی نیم متر تحفر می‌نماید و در آن ۲۰ تا ۶۰ تخم می‌گذارد و روی آن را با شن می‌پوشاند .
نشانه های گنج
تمساح این حفره را معمولاً هم سطح بالاترین میزان قابل پیش‌بینی آب رودخانه حفر می‌کند. پس از تخم‌گذاری، کروکودیل ماده اغلب اوقات خود را برای حفاظت از تخم‌ها در
برای دومین بار تو زندگیم تصادف کردم. اولین بار زمستون سال 91 بود تو بزرگراه چمران بود. تنها بودم. از ماشین پیاده نشدم. طرف با وجود این که خسارت زیادی ندیده بود وقتی دید من یه دختر تنهام، شروع کرد به داد و بیداد... خیلی ترسیده بودم... دیشب بعد کلاس رفتم سیتی سنتر خرید کنم. موقع برگشت دوباره تصادف کردم. این بار بیشتر ترسیده بودم. ضربه شدیدتر از بار قبل بود. باز هم از ماشین پیاده نشدم. اما طرف داد و بیداد نکرد. فقط صداشو میشنیدم که میپرسید: خانم خوبی؟ ح

13 . ماسک صورت آووکادو برای منافذ باز پوست
مواد حتمی :

1/2 فنجان آووکادو له شده
دو قاشق طعام خوری آب خیار تازه
طریق تنظیم و طریقه به کارگیری :

آووکادو له شده را با آب خیار تازه ادغام فرمائید و بر روی پوست صورت بمالید , پس از15 دقیقه صورت خویش را با آب سرد خوب بشویید . این ماسک , یکی‌از شایسته ترین ماسک های خانگی برای بستن منافذ گشوده صورت و معالجه آکنه و جوش می‌باشد .

14 . ماسک آووکادو و روغن زیتون برای گونه های پوست ها
مواد واجب :

یک چهارم فنجا
سوار آسانسور شدم. دکمه‌ی همکف را زدم. در طبقه پایین‌تر سه مرد سوار آسانسور شدند.‌ سیاه پوشیده بودند، اولین بار بود آن‌ها را می‌دیدم، احتمالاً اقوام یکی از ساکنان بودند. آسانسور که ایستاد یکی از آن سیاه‌پوش‌ها با شیء فلزی‌ای که در دست داشت به سرم کوبید. دیگر چیزی یادم نمی‌آید تا زمانی که خودم را در یک مکان ناشناس دیدم.
ادامه مطلب
11. معالجه موخوره با موز
بهترین شامپو برای ریزش مو
موز با داشتن روغن های طبیعی، پتاسیم، روی، آهن و ویتامین A، C و E برای معالجه بی آبی موی و موخوره موءثر است. یک موز رسیده را با دو قاشق غذاخوری ماست و پاره ای گلاب و آب لیموترش نو در ادغام کن ادغام نمایید و آن را بر روی موهای خویش بمالید، بگذارید یک ساعت بماند و آن‌گاه آن را با آب بشویید.
این نحوه را یک یا این که دو توشه در هفته استعمال نمائید تا سود بگیرید.

12. ترکیب براق‌کننده انبه و ماست
یک انبه ر
آرام بخش خوردم و تمام زمان پرواز رو خوابیدم. وقتی رسیدم، توی فرودگاه، احساس سردرد و گیجی شدیدی داشتم. با وجود این که یکسال به طور فشرده کلاس زبان آلمانی رفته بودم حس میکردم هیچی بلد نیستم. نمیتونستم تابلوهای راهنما رو بخونم. بغضم شدید بود. نمیتونستیم چمدون ها رو دنبال خودم بکشم. بی هدف روی صندلی سالن انتظار نشستم و زل زدم به مسافرا که گاهی با عجله از جلوم رد میشدن. آووکادو قرار بود اینجا باهام باشه. ما قرار بود باهم اینجا باشیم. کلی صبر و تلا
کدام حیوان پنج چشم دارد از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویدئو پنج چشم شگفت‌انگیز در دنیای جانوران
محققان گونه عجیبی از یک کرم را سر اعماق دریا کشف کرده‌اند که لا از سر برخوردار است و لا از. چشمان حیوانات ویژه به شخصی مانند جغد گربه تمساح و جاندارانی از این دست مشاهده این موجود یک طبقه کریستال اثر ‌دهنده مانند آیینه وجود دارد که.
ادامه مطلب
سرگذشت زندگی بزرگ ترین دلالان مواد مخدر یکی از جذاب ترین داستان های قابل شنیدنه از پابلو اسکوبار و باندهای کوکائین کلمبیا بگیرید تا الچاپو گوزمان لوئرا و کارتلای مکزیکی از خرده فروشهای کف تهران تا تمساح خلیج و ح.ق هر کدوم داستان جالب و منحصر به فردی دارن که شنیدنش خالی از لطف نیست.
امروز یه گشتی تو نت زدم و زندگی چندتا از بزرگترین قاچاق چیای وطنی و حوضه خلیج فارسو خوندم. خودم فکر می کردم دیگه از تمساح خلیج که نباید بزرگ تر داشته باشیم یارو 2 ه
1 . مرطوب کننده و آبرسان ارگانیک

پالپ و روغن آووکادو سرشار از آنتی اکسیدان هایی مثل بی کاروتن , لسیتین و اسید لینولئیک است که پوست های دهیدراته , پوسته پوسته شده و خشک را معالجه و تغذیه خواهد کرد .

2 . سپید کنندگی پوست

آووکادو درخشندگی موقتی به پ , ست نمی دهد و بلکه سلامت کلی پوست را مهیا می نماید و از جراحت های بیشتر مراقبت خواهد کرد . ویتامین های موجود در آووکادو سلول های مرده پوست را از بین می‌برد و سبب سپید شدن پوست خواهد شد .

3 . کاهش آکنه
8 . ماسک صورت آووکادو برای از بین بردن سلول های مرده پوست
مواد واجب :

یک آووکادو نرم و رسیده
2 قاشق غذا خوری آب پرتقال تازه
1 قاشق چای خوری عسل ارگانیک
2 یا این که 3 قطره روغن بابونه
روش تنظیم و طریقه به کار گیری :

آووکادو و آب پرتقال نو را به همراه عسل و روغن بابونه خوب ترکیب نمایید , این ماسک را بر روی پوست صورت بمالید و بعداز 20 دقیقه صورت خویش را با آب ولرم بشویید .

9 . ماسک صورت آووکادو و اسپیرولینا برای انواع پوست
مواد حتمی :

یک قاشق غذاخوری
به نام خدا

نام بازی: حمام تمساح (Where's My Water? 2 )
شرکت سازنده ی بازی: Jam City, Inc.
بازی های دیگر این شرکت سازنده: CSR Racing 2
 ستاره های بازی: 4 از 5
گروه سنی بازی: +5 سال
حجم بازی: ۹۹ مگابایت
نوع بازی: تفننی
این بازی آفلاین است.
لینک دانلود بازی: دانلود بازی حمام تمساح (Where's My Water? 2 )
برای دیدن فیلم بازی اینجا کلیک کنید.
داستان بازی: بازی Where's My Water? 2 نسخه دوم بازی تمساح است. در این بازی تمساح دوست داشتنی ای که در اعماق زمین زندگی می کند می خواهد روزانه دوش بگ
روغن تمساح چیست؟
انسان ها از زمان های قدیم تمایل به استفاده از حیوانات وحشی یا حشرات در تهیه داروهای سنتی خود را برای اهداف درمانی دارند ، زیرا معتقد بودند این حیوانات وحشی و حشرات از ترکیبات اساسی برای تهیه داروها تشکیل شده اند. روغن تمساح قرنهاست که توسط پزشکان سنتی مورد استفاده قرار می گرفت و به اثبات رسیده است که در درمان انواع پوست بسیار مؤثر است. در مکزیک از روغن تمساح برای بیماری هایی مانند آسم ، آمفیزم ، آنفلوانزا و برای سرفه خلط آور
3 . ماسک صورت آووکادو و موز برای انواع پوست
مواد لازم :

نصف یکی موز رسیده
نصف یکی آووکادوی رسیده
طریق تنظیم و طریقه به کار گیری :

موز و آووکادو را درون یک کاسه له فرمائید تا‌هنگامیکه ادغام یکپارچه و فارغ از بافت اضافی نتایج شود و آن گاه ماسک به دست آمده را روی صورتتان اعمال فرمایید و پس از 15 تا 20 دقیقه با آب سرد شستشو دهید .

به کار گیری از این ماسک را یک یا این که دو بار در هفته تکرار نمایید .

4 . ماسک صورت آووکادو و جوی دوسر
مواد اضطراری :

یک
آووکادو میوه‌ای است که در مناطق گرم و استوایی پرورش می‌یابد و سرشار از چربی‌های سالم است.
احتمالا تابه‌حال نام سوپرفود به گوش‌تان خورده است؛ سوپرفودها خوراکی‌هایی است که به‌دلیل ارزش غذایی حداکثری‌شان مفیدتر از سایر خوراکی‌ها در نظر گرفته می‌شوند. گنجاندن سوپرفودها در رژیم غذایی، گامی بزرگ در جهت ارتقای سلامتی شماست. همراه ما باشید، در این مطلب مجله دلتا سعی داریم شما را با خواص آووکادو که یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین سوپرفود
1_چگونه می توان یک زرافه را داخل یک یخچال قرار داد؟
2_ چگونه می توان یک فیل را داخل یک یخچال قرار داد؟
3_شیر ، سلطان جنگل ، تمام حیوانات را به یک گردهمایی فرا می خواند.تمام حیوانات بجز یکی از این حیوانات در این گردهمایی شرکت می کنند. حیوانی که غایب بود کدام است؟
4_شما باید از یک رودخانه عبور کنید. این رودخانه محل زندگی تمساح ها است. چگونه از آن عبور می کنید؟
(هر کی جواب و می خواد ، عدد 1  رو تو نظرات بفرسته)
دستور غذا: نویسنده ی سایت "unboundwellness" 

مدت زمان آماده سازی: 15 دقیقه،
مدت زمان پخت: 40 دقیقه،
کل زمان آشپزی: 55 دقیقه 

مواد لازم برای تهیه و ساخت این غذا:

» 2 قاشق غذا خوری روغن آووکادو (یا سایر روغنهای مجاز)
» 1 عدد پیاز نگینی شده
»  3 حبه سیر خُرد شده بصورت ریز
»  به انداره ی یک انگشت شست زنجبیل رنده شده
»  3 عدد ساقه ی کرفس، خُرد شده
»  2 فنجان هویج، خُرد شده
»  1 عدد کلم پیچ سبز سایز متوسط، خُرد شده و مغز سخت وسط آن جدا شده
»  5 ½ فنجان آب استخوان مر
تقویم ترکی در سده پنجم پیش از میلاد در میان قبایل ترک شمال ختای پدید آمده است. این تقویم بر اساس دوازده حیوان بود: 1) موش. 2) گاو. 3) پلنگ. 4) خرگوش. 5 ) نهنگ. 6) مار. 7) اسب. 8) گوسفند. 9) میمون. 10) مرغ. 11) سگ. 12) خوک. هر کدام از این سالها به باور ترکان معنا و مفهوم خاصی داشتند: موش (آرامش)، گاو (جنگ و آشوب. به گفتة کاشغری چون گاوها به هم فراوان شاخ بزنند و درگیر شوند)، پلنگ (نیکی و بدی با هم)، خرگوش (بدبختی)، نهنگ یا تمساح (فراوانی و ارزانی. زیادی باران. به گفتة کاشغ
برکه تمساح های گاندوتمساح پوزه کوتاه یا این که گاندو از وسیع ترین خزندگان مرزو بوم در ۳۸۰ هکتار مساحت در جنوب سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار متمرکز میباشند , تعداد این نوع در کشور ایران حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ مرکز برآورده می شود . این تمساح دارنده پوزه ای پهن , میانگین مقدار این کروکودیل در نرها ۳ متر و ماده ها ۲ . ۴۵ متر است . گهگاه وزن آنان به ۵۵۰ کیلو می‌رسد .معاش طومار گاندواین تمساح در جنوب سیستان‌و‌بلوچستان معاش مینماید
گوجه فرنگیگوجه فرنگی میوه ای با کاروتنوئید بالا به شمار می رود و موجب حفظ مواد مغذی سلول ها از گزند رادیکال های آزاد می شود. اگر می خواهید از آفتاب سوختگی جلوگیری کنید، ترکیب رب گوجه با روغن زیتون و استفاده از آن برای 10 هفته موثر خواهد بود. گوجه فرنگی سرشار از لیکوپن (آنتی اکسیدان) است.پروتئین هنگام هضم غذا به شکل اسید آمینه خرد شده که مانند پوششی برای سلول ها می باشد. همچنین اسید آمینه موجب تسریع در فرآیند بهبود سلول های پوست می گردد.تخم مرغت
دلم میخواد دستتو بگیرم بریم یه شهر آروم برای خودمون زندگی کنیم برای خودمون کار کنیم برای خودمون وقت بذاریم و انرژی. 
همینقدر ساده همینقدر آروم.
دلم زندگی میخواد
میدونی چقدر دلم زندگی میخواد
فقط ممکنه پیرت کنم همین :))
من از این شهر خسته ام دلم میخواد دور بشم از این همه شلوغی و هیاهو و بدو بدو.
دلم میخواد دستتو بگیرم بریم یه شهر آروم برای خودمون زندگی کنیم برای خودمون کار کنیم برای خودمون وقت بذاریم و انرژی. 
همینقدر ساده همینقدر آروم.
مگه مردم بقیه شهرها زندگی نمیکنن؟ مگه ندارن؟ مگه همه چی تهرونه؟ من که میگم نه نیست.
دلم زندگی میخواد
میدونی چقدر دلم زندگی میخواد
فقط ممکنه پیرت کنم همین :))
_ دست‌ها، انگشت‌ها، گوش‌ها و پاهای سرد_   اسهالی که بیش از یک هفته طول می‌کشد؛_ یبوست_تب خفیف_ حساسیت به نور خورشید_ریزش مو_  خشکی چشم_ زرد شدن پوست_ دردهای مفصلی
بهترین غذاها برای تقویت سیستم ایمنی:
_ تخمه آفتابگردان_مرکبات سرشار از ویتامین C_ کلم بروکلی _ زنجبیل _ هویج_ بادام_ سیر_ اسفناج_ چای سبز _کفیر_ فلفل دلمه قرمز و فلفل تند_ میگو_ شکلات تلخ_ آووکادو_ کیوی_ انبه _ زردچوبه_ سوپ مرغ_ ماهی‌های چرب_ صدف خوراکی_ سرکه سیب _ جینسینگ_ آب لیمو_ تخم کت
خدا اگه بخواد آدما رو از هر گوشه جهان و در هر قید و بندی که باشن بر می‌داره و بهم می‌رسونه. چرا مثال بزنم از ملیکاخاتون و امام حسن (ع) که بگیم این بخاطر شرایط ویژه شونه  ؟ مگه یلدا و آووکادو ی بلاگ قصه شون کم عجیبه؟
ولی کاش خدایی که آدما رو انقدر عجیب بهم وصل میکنه، همینجوری هم کنار هم نگهشون داره. ما آدما خیلی کار خراب کنیم‌. انقدر که بعد چندتا سختی همه معجزه های جلوی چشممون رو انکار کنیم و با خودمون بگیم : "ما آدمِ هم نبودیم، این اشتباهی بود که

مواد لازم:
سینه مرغ (بدون پوست و استخوان): ۴ عددپوست لیمو سنگی (رنده شده): یک ق سآب لیموی شیرازی تازه: یک سوم پیمانهروغن زیتون: یک چهارم پیمانه (مقداری برای چرب کردن گریل)عسل: یک و یک دو ق چبرگ گشنیز (خرد شده): یک سوم پیمانهسیر: ۳ حبهنمک: به مقدار لازمفلفل سیاه (پودر شده): به مقدار لازم
ادامه مطلب
دخترک زیبای بلوچ به سمت هوتگ می رود تا دبه پلاستیکی اش را از آبی که در طول فصل بارش در آن جمع شده و در تابستان تنها منبع تامین آب روستاست پر کند. وقتی که ظرفش را داخل آب می کند ناگهان تمساحی از درون آب جست میزند و دستش را از بازو گاز میگیرد. بچه های دیگر به تمساح حمله می کنند و بزرگتر ها از راه می رسند. پس از تلاش بسیار تمساح راضی به رها کردن شکارش می شود اما دختر ده ساله اگرچه نجات پیدا می کند اما دستش را از دست می دهد.

خبر این حادثه وحشتناک به صو
مواد لازم سوپ مرغ و نخود
آب مرغ 6 پیمانهرب گوجه 1 قاشق غذاخوریپودر پاپریکا 1 قاشق چایخوریزیره سبز 1/2 قاشق چایخوریتخم گشنیز، پودر سیر و نمک هر کدام نوک انگشتنخود پخته شده 400 گرممرغ پخته ریش ریش شده 3 پیمانهنمک و فلفل به مقدار کافیگشنیز تازه خرد شده 1/4 پیمانهآووکادو 1 عددلیمو ترش به مقدار کافینان خشک

ادامه مطلب
شاید برای شما هم این سوال پیش اومده باشه که چرا خدا، سرتاسر زمین رو از نعمت پر نکرده؟ 
چرا بعضی جاهای زمین، بیابون خشک و بی آب و علفه، جوری که مردمش باید برای رسیدن به آب اینقدر زحمت بکشن، اینهمه گرما رو تحمل کنن و سختی بکشن، درحالیکه بعضی جا، اینقدر خوش آب و هواست که مردمش حال می کنن و از خوشی میزنه به کله شون! چی میشد اگه همه جا سواحل مدیترانه زیبا و پرنعمت بود! (البته با رعایت شئونات اسلامی خواهران و برادران)
چرا همه ی زمین پر از آبادی نیست؟ م
مواد لازم سوپ مرغ و نخود
آب مرغ 6 پیمانهرب گوجه 1 قاشق غذاخوریپودر پاپریکا 1 قاشق چایخوریزیره سبز 1/2 قاشق چایخوریتخم گشنیز، پودر سیر و نمک هر کدام نوک انگشتنخود پخته شده 400 گرممرغ پخته ریش ریش شده 3 پیمانهنمک و فلفل به مقدار کافیگشنیز تازه خرد شده 1/4 پیمانهآووکادو 1 عددلیمو ترش به مقدار کافینان خشک

ادامه مطلب
زمان خیلی سریع تر از اون چیزی که هرکدوم از ما فکر میکنیم، در حال حرکته. دوم آذر سال نود و هفت بود که آووکادو اینجا رو بهم نشون داد. اون موقع نه خونه ای داشتیم و نه زندگی ای! پارسال همین موقع فقط نامزد بودیم! هیچوقت فکر نمیکردم تو یک سال این همه تغییر کنم. تغییر شهر... خونه... وسایل... شغل... طرز تفکر... حتی وقتی توی آینه نگاه میکنم قیافه م هم تغییر کرده! تقریبا هیچی از یلدای پارسال باقی نمونده و این منِ جدید بیشتر خوشحالم میکنه.
مواد لازم سوپ مرغ و نخود

ادامه مطلب
طرز تهیه ماسک های طبیعی صورت

ماسک صورت یک روش عالی برای رفع انواع مشکلات پوستی مانند آکنه و خشکی است. [1] ماسک های طبیعی و خانگی صورت از قبل غذاهای مورد علاقه خود را مصرف می کنند و در عوض از آنها برای مزایای زیبایی استفاده می کنند. در حالی که ماسک شما ممکن است بستگی به مواد تشکیل دهنده شما در اطراف شیرین کاری و یخچال شما داشته باشد ، هیچ کمبود گزینه ای وجود ندارد. دریابید که پوست شما به چه چیزهایی نیاز دارد و یک ماسک طبیعی ایجاد کنید تا از این
چلنج های امروز 31 مرداد 
1 یدونه تمساح بزرگ اسکین کنید
2 ۳ بار قلب پرنده رو بپزید ( مثل پرنده ترکی یا همون بوقلمون)
3 ۲ تا روباه اسکین کنید
4 ۵ بار گیاهی به اسم hummingbird sage بکنید (لوکیشن میزارم)
5 از یه جای بلند که ارتفاعش بیشتر از ۳ متر باشه بپرید رو اسبتون
6 داخل شودان ۳ نفر رو با تیرکمان بکشید
6 به یک نفر از npc ها که کمک نیاز داره کمک کنید 
  《قصیدة بعنوان لاتکثر حچی》*لاتکترحچی لو مجلس مشیت**آلجمع یحترمک أذا شافک سموع**ولا تجالس نسه اومنهن تستفید**تدری من تجلس زلم لازم تموع**ولاتماشی القبر من مهما یکون**آلزین یتعناک أذا شافک غنوع**ولاتأمن دمع تمساح آلیهیل**آرجال کثرا آنباگت آبسدآلدموع**ولاتصاحب ذیب وتأمنة و تنام**آلذیب طبعة أبسرعة یغدر من یجوع**ولاتطیر آبشهگه ویغرک هواک**آلیصقط أمنلشهگة ماظلّة رجوع**ولاتفکر أحد أیحن ألهواک**آلنفخة آزغیرة وتطفی أشگد شموع**ولاتخرب قصن شجرة ألبی

"این بدان معناست که بانوی پینک بیش از مادربزرگ
اسمیت، هندوانه بیش از عسل، انگور قرمز بیش از سبز است. سطوح بالاتری از مواد مغذی
به نام فلاونوئیدها، به ویژه آنتوسیانین ها، ترکیباتی هستند که میوه های قرمز را
رنگ می کنند و عمل ژن ذخیره سازی چربی را آرام می کنند. در واقع، میوه های قرمز
سنگی مانند آلو دارای ترکیبات فنلی هستند که نشان داده شده است که بیان ژنهای چربی
را تعدیل می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روشن کردن و خاموش کردن ژنهای
چربی
کبد پرمشغله‌ترین اندام درونی انسان است
بیش از یک لیتر خون در هر دقیقه از طریق کبد فیلتر می‌شود❗️
 کبد در حفظ تعادل و تنظیم هورمون‌های بدن نقش دارد. 
یک کبد سالم 100% باکتریها و سموم را پیش از آنکه به جریان عمومی خون بدن برسند، از بدن دفع میکند.
باید بدانید تمام خون برگشتی از دستگاه گوارش که حاوی مواد غذاییست ابتدا به کبد می‌رود.
برای بهبود عملکرد کبد از منابع زیر استفاده کنید
سیر، چغندر، هویج، سبزیجات برگ دار سبز
روغن زیتون، آووکادو، لیم
اگر می‌خواهید یک سفر سراسر هیجان‌انگیز داشته باشید با خرید بلیط هواپیما بانکوک به پایتخت تایلند سفر کنید. بانکوک جاذبه‌های گردشگری و نقاط دیدنی بیشماری دارد که شما را شیفته‌ی خود کند و به خرید بلیط هواپیما بانکوک ترغیب نماید. جاذبه‌هایی که می‌توانند ساعت‌ها شما را سرگرم خود کنند. بنابراین بهتر است پیش از رزرو بلیط هواپیما بانکوک برای سفر خود برنامه ریزی کرده تا وقت برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری بانکوک کم نیاورید. کاخ بزرگ بانکوک
14  غذای فوق العاده سالم

میوه
تخم مرغ
گوشت
آجیل و دانه
گیاهی
غذای دریایی
دانه ها
نان
حبوبات
لبنیات
چربی ها و روغن ها
غده ها
سرکه
شکلات
خط پایینبه راحتی می توان تعجب کرد که کدام غذاها سالم هستند.
تعداد زیادی از غذاها هم سالم و هم خوشمزه هستند. با پر کردن بشقاب خود با میوه ، سبزیجات ، پروتئین با کیفیت و سایر غذاهای کامل ، وعده های غذایی متنوع ، متنوع و مناسب برای شما خواهید داشت.
در اینجا 50 غذای فوق العاده سالم ارائه شده است. بیشتر آنها به طرز ح
1. شکلات تیره
برخلاف تصور رایج ، شکلات باعث ایجاد آکنه نمی شود. در حقیقت تحقیقات نشان داده اند که شکلات تیره حتی از پوست در برابر آفتاب محافظت می کند. شکلات یا به اصطلاح کاکائو خام حاوی آنتی اکسیدان ضد پیری به نام فلاونوئیدها است که با رادیکال های آزاد برای محافظت از پوست شما در برابر آسیب UV محافظت می کنند و از بروز چین و چروک ، خطوط ریز و تغییر رنگ پوست جلوگیری می کنند.
شکلات همچنین باعث ایجاد احساس خوشبختی می شود - هنگامی که آن را می خورید ، مغ

افزایش حالت پذیری، لطافت، درخشندگی و انعطاف پذیری مو ترمیم قسمتهای آسیب دیده افزایش سلامت مو جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن در بین تارهای مو حاوی ترکیبی از ویتامین های A, E, F, H, B افزایش گردش خون و تقویت و خوش حالتی موهای خشک و چرب حاوی عصاره آووکادو غنی از آنتی اکسیدان و مواد مغذی قوی روش مصرف: ابتدا بطری را خوب تکان دهید تا دوفاز کاملا ادغام گردد و سپس بر روی موهای خشک یا مرطوب اسپری نمایید. (بدون نیاز به آبکشی)

برای اطلاعات بیشتر به سایت
#جوکر غلیظ شده ی داستان زندگی همه ی ما آدم هاست. آدم هایی که پیرهن آبی، جلیقه ی زرد و کت قرمز بر تن داریم و هر آن منتظر آنیم تا دست برده تا یک گلوله در مخ کسی که دستمان انداخته خالی کنیم. و بشویم سمبل و یا نماینده ی یک طیف فکری‌. آدم هایی تنها که هرکدام به تنهایی غمی داریم. غمی بزرگ. حتی بچه های چهارراه فاطمی. حتی استاد دانشگاه.‌ حتی دختر خوش خنده ی دانشگاه..همه ی ما آدم ها #جوکر یم، فقط غلظت و رقّت مان فرق می کند. ما اگر به ظاهر جانی نباشیم، در باطن
اگر می‌خواهید یک سفر سراسر هیجان‌انگیز داشته باشید با خرید بلیط هواپیما بانکوک به پایتخت تایلند سفر کنید. بانکوک جاذبه‌های گردشگری و نقاط دیدنی بیشماری دارد که شما را شیفته‌ی خود کند و به خرید بلیط هواپیما بانکوک ترغیب نماید. جاذبه‌هایی که می‌توانند ساعت‌ها شما را سرگرم خود کنند. بنابراین بهتر است پیش از رزرو بلیط هواپیما بانکوک برای سفر خود برنامه ریزی کرده تا وقت برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری بانکوک کم نیاورید. کاخ بزرگ بانکوک
یکی از مشکلات خونه مجردی اینه که وقتی یکی دو هفته خونه نباشی و بری سریخچال و پارچ آب رو سر بکشی انگار آب مردابی که دوسه تا تمساح توش مُردن و یکی دوتاشونم زایمان کردن‌و چندتای بی ادبشونم جیش کردن ریختی تو حلقت.شاید باورتون نشه باهر دم و بازدم مزه ی مزخرف آب مونده ،زندگی فلاکت بارمو میاره جلوچشام.چی بود واقعا؟فکرکنین یه لیوان پر‌از خون با عفونت و چرک سرکشیده باشین.معدم دو سه بار با صدای بلند گفت این چه گوهی بود خوردی تو؟میدونین‌دنیا جای قشنگ
آخر کلاس استاد گفت: بشر همیشه پنداشته بود که از دلفین‌ها باهوش تر است؛ زیرا به موقعیت‌های زیادی دست یافته است... از جمله چرخ، نیویورک، جنگلها و غیره... در حالی که تمام آن چیزی که دلفین‌ها انجام داده‌اند، گردش در آب و خوش گذرانی است. اما بالعکس دلفین‌ها معتقدند که دقیقا به همین دلایل از ایشان با هوش‌ترند.
خانم همکلاسی گفت: انسان تنها موجودی  است که وجودش برای او مساله است. 
من در حالیکه به کاکتوس روی میز خیره شده بودم گفتم: کاش کاکتوس به دنیا
دانلود فیلم شیاطین ۲۰۱۹ با زیرنویس فارسی
خلاصه داستان : یک زن جوان در حین اینکه سعی می کند تا پدرش را در طول یک گرباد رده ۵ نجات دهد، خود را در داخل خانه ای پیدا می کند که در شرف غرق شدن است و باید برای نجات خودش با تمساح ها نیز مبارزه کند…

ادامه مطلب
سایت فدراسیون فوتبال بحرین توسط یک هکر ایرانی مورد نفوذ قرار گرفت و سرود ملی ایران در صفحه اول سایت برای پخش قرار گرفت.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ هفته گذشته تیم ملی فوتبال ایران در هفته سوم مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به مصاف بحرین رفت و میهمان این تیم بود.
در ابتدای این بازی و هنگام پخش سرود ملی کشورمان شاهد توهین تماشاگران و بازیکنان بحرینی بودیم که این اتفاق بازتاب گسترده‌ای داشت و واکنش‌های زیادی به همراه داشت.
همچنینین
باغ وحش پاتان لالیتپور
شهر لالیتپور با نام قدیمی پاتان در کشور نپال که در کنار کاتماندو قرار گرفته، شهری غنی از میراث فرهنگی مذاهب بودا و هندو به شمار می‌آید. «لالیتپور» (Lalitpur)، با نام قدیمسومین شهر بزرگ نپال، بعد از پخارا و کاتماندو، بیشترین شهرت خود را مدیون میراث فرهنگی غنی، به ویژه هنر و صنایع سنتی آن است. برآورد می‌شود که شهر را در زمان سلطنت «ویرا دِو» (Vira Dev)، در سال ۲۹۹ بعد از میلاد مسیح ساختند. 
تنها باغ‌ وحش نپال در ناحیه جنوب غربی
با اینکه در باره برخی نوشیدنی ها تصورات غلطی درجامعه شکل گرفته، برای بدن ما مفید هستند. مثلا اگر در مورد قهوه بپرسید به جز قهوه خورها بقیه مردم میگن؛ قهوه نوشیدنی خوبی نیست و هزار و یک دلیل برای گفته شان می آورند که بی خوابی میاره و ...
این در مورد چایی هم صادقه اما نا گفته نماند که این نوشیدنی های به ظاهر مضری که بسیاری از آن ها گریزانند روند پیری من و شما را کند می کنه!
روزیاتو در مقاله ای چند نوشیدنی که باعث میشن فرایند پیری با سرعت کمتری بدن م
هنگامی که صحبت از انباشته شدن چربی می‌شود، بدون شک ناحیه شکم و پهلو
یکی از اصلی‌ترین نقاط به شمار می‌رود. چربی‌های بدن قبل از آن که شما
متوجه شوید در این قسمت از بدن تجمع می‌کنند و تعادل طبیعی اطراف کمرتان را
از بین می‌برند. اما در این شرایط باید چه کار کرد؟ یکی از ساده‌ترین
روش‌هایی که برای چربی سوزی شکم و پهلو انجام می‌شود، توجه به رژیم غذایی
روزانه است. با اندکی تلاش و در نظر گرفتن مواد غذایی چربی سوز شکم و پهلو
می‌توانید سریع از ش
بعضی ها خوشحالند و خوشحالیشان حتی توی کامنت گذاشتنشان هم مشخص است . بعضی ها الکی خوشند و الکی خوشیشان را فقط می شود از چشمهایشان فهمید . بعضی ها درد دارند و دردشان را همه جا جار می زنند . بعضی ها درد دارند و دردشان را فقط از چشمهایشان می شود فهمید . بعضی ها گریه می کنند اما اشکهایشان، اشک تمساح است . بعضی ها گریه نمی کنند اما از چشمهایشان معلوم است  که اشکی به بزرگی یک سکوت گوشه ی چشمشان به کمین نشسته . بعضی ها نیتشان خوب است اما بد عمل می کنند .
چه غذاهایی را نباید به طوطی خود بدهید.
 اگر چه طوطی ها همانند انسان ها همه چیز خوار هستند و می تواند از تمامی غذاها تغذیه کنند اما همانند انسان برخی از مواد غذایی برای استفاده طوطی ها ممنوعیت دارد.
مشاوره و آموزش و درمان بیماریهای حیوانات
به عنوان مثال شما نباید از آووکادو و شکلات برای تغذیه طوطی خود استفاده نمایید. علاوه بر این الکل از جمله مواد سمی برای طوطی می باشد. در رژیم غذایی طوطی به هیچ وجه نباید کافئین وجود داشته باشد.
-بادام زمینی که
سالاد کاب مرغ با عسل و خردل

مواد لازم برای سالاد کاب مرغ با عسل و خردل:

ژامبون دودی
۸ برش

تخم مرغ
۳ تا ۴ عدد

مرغ پخته شده
۱ کیلوگرم

سرکه سفید یا سرخ
۲ قاشق چایخوری

دوغ آب یا ماست ساده ی کم چرب
۱۵۰ گرم

سیر
۱ حبه

عسل
۲ قاشق

دانه خردل
۱ قاشق سوپخوری

پیازکوهی یا پیازچه
۱ مشت

نمک و فلفل سیاه تازه ساییده شده
به مقدار لازم

کاهو
یک دسته

آووکادوی رسیده
۲ عدد

کم
و بیش هر چه بخواهید را می توانید در این سالاد بریزید و مشکلی پیش نخواهد
آمد. فقط مراقب
دستور غذا: "میشل" نویسنده ی سایت "unboundwellness" 

مدت زمان آماده سازی: 15 دقیقه،
مدت زمان پخت: 40 دقیقه،
کل زمان آشپزی: 55 دقیقه (حدوداً یک ساعت)

توضیحات:
این سوپ یک غذای کامل و مغذی است که در رژیم پالئو/پِیلیو (Paleo)، رژیم خودایمنی (AIP)، و رژیم whole30 مجاز است.

مواد لازم برای تهیه و ساخت این غذا:

» 2 قاشق غذا خوری روغن آووکادو (یا سایر روغنهای مجاز)
» 1 عدد پیاز نگینی شده
»  3 حبه سیر خُرد شده بصورت ریز
»  به انداره ی یک انگشت شست زنجبیل رنده شده
»  3 عدد ساق
نوجوان که بودم، آرزو داشتم شب تولدم تا صبح برف بیاد و من بشینم دونه های برف رو از پشت پنجره نگاه کنم و ذوق کنم که آرزوم بر آورده شده. اما تو این 29 سال این اتفاق نیوفتاده بود. تا این که دیشب تهران برف اومده اما من اصفهان بودم. تو اصفهان به غیر از باد و سوزِ خشک هیچی نمیاد! عکس هم کیک دونفره مونه که خیلی برای دو نفر زیاد بود، کلا من عادت ندارم تولدم خلوت باشه اما هرچی فکر کردیم اینجا کسی رو نداشتیم که دعوت کنیم...
+آووکادو میخواست بره واحد روبه رویی
جدیدنها خیلی وبلاگ مینویسم. این را برای این میگویم چون غیر نوللا و محسن فکر کنم فقط تهمینه اینجا را بخواند و تهمینه هم چون بیان بهش اعلام میکند فقط ا پست آخر باخبر میشود برای همین خواستم غیرمستقیم بیان کنم، وای چقدر خلاق هستم که بیان را در دو معنی به کار بردم وای من چقدر ریل دیل هستم، که پستهای دیگری هم برای ارائه به این جهان فانی دارم. البته دیگر ریدم در جنبه ی غیرمستقیمش. و خیلی پررو هستم. جدیدنها پررو شده ام. پرّرّرّو! جدیدنها در نمیزنم میای
سلام به دوستان⚘
یکی از دوستان گفته بود که دانستی هایی در مورد حیوانات بذارم اما متاسفانه چون من کتابی در این مورد نداشتم مجبور شدم از سایت نمناک دانستنی های حیوانات رو براتون بیارم 
1) انسان ها میتوانند سرماخوردگی و دیگر بیماری را به گوریل ها انتقال دهند.
2) یک گوزن آبی آنقدر کوچک است که در کف دست جا میگیرد.
3) شترمرغ ها میتوانند سریع تر از اسب بدوند و نرهای آن نیز غرشی همانند شیر دارند.
4) یک شیر در حیات وحش ، بیشتر از 20 کشته در سال نمی دهد.
5)
بهترین وعده های غذایی
بهترین وعده های غذایی قبل از ورزش ؟ پنج انتخاب برتر ما را بررسی کنید .
برای ورزش آماده شدید ، بطری آب آماده ...
اما آیا شما چیزی را فراموش نکردید ؟ هنگام ورزش کردن ، غذا خوردن قبل از رفتن می تواند قند خون شما را ثابت نگه دارد .
این یعنی انرژی زیادی برای تمرینات قلبی و قدرت .
نکته تغذیه ای : پروتئین ، چربی های سالم و کمی کربوهیدرات خوب را میل کنید .
و مطمئناً ، بعد از آن چند دسر سالم میل کنید .
در اینجا گزینه های برتر ما برای درست
دانلود فیلم ترسناک خزنده
Download Film Crawl
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم خزنده
دوبله فارسی + سانسور شده
ژانر فیلم : اکشن، درام، ترسناک، هیجان انگیز
زبان فیلم : دوبله فارسی + سانسور شده
سال انتشار : 2019
محصول کشور : آمریکا
کارگردان : الکساندر آژا
کیفیت : 1080p / 720p / 480p
بازیگران : کایا اسکودلاریو، بری پپر، مورفید کلارک، امی متکالف، آنسون بون و جورج سومنر
خلاصه داستان : هنگام وق

هشت ضرب‌ المثل‌ مدیریتی

1 - جاماییکا:قبل از آنکه از رودخانه عبور کنی، به تمساح نگو “دهن گنده”.تفسیر: تا وقتی به کسی نیاز داری، او را تحمل کن و با او مدارا کن.

2 - هاییتی:اگر میخواهی جوجه‌هایت سر از تخم بیرون آورند ، خودت روی تخم‌مرغ ها بخواب.تفسیر: اگر به دنبال آن هستی که کارت را به بهترین شکل انجام دهی آن را به شخص دیگری غیر از خودت مسپار.

3 - لاتین:یک خرگوش احمق، برای لانه‌ی خود سه ورودی تعبیه می‌کند.تفسیر: اگر خواهان امنیت هستی، عقل
موهای سالم موهای تغذیه شده هستند - و این به معنای تأمین مواد مغذی مورد نیاز بدن ما است. برای قفل های براق ، قوی و باریک ، این غذاهای برتر مو را بررسی کنید تا به لیست خرید خود اضافه کنید.
1غلات کاملبسیاری از غلات کامل ، از جمله برنج قهوه ای و جو دوسر ، سرشار از ویتامین های گروه B ، از جمله بیوتین (B7) هستند که می توانند به کاهش آلوپسی و موهای شکننده کمک کنند. غلات سبوس دار مانند جو خام همچنین منبع خوبی از سیلیس هستند که می توانند به کاهش ریزش مو و روی
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
دانلود فیلم Crawl 2019
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, ترسناک, درام, هیجان انگیز
کارگردان : Alexandre Aja
ستارگان : Barry Pepper, Kaya Scodelario, Morfydd Clark, Ross Anderson
سال : 2019
کشور : آمریکا
سازندگان : Michael Rasmussen,Shawn Rasmussen
مدت زمان : 1 ساعت و 27 دقیقه
. هیلی کلر هنگام تلاش برای نجات پدرش در یک طوفان شدید ، متوجه می‌شود که او در یک خانه پر از آب به دام افتاده است و باید برای نجات جانش با تمساح‌ها مبارزه کند و…
ادامه مطلب
صابون ضد جوش و ضد آکنه
والنسی را که خاصیت عسل و پرتغال را دارا می باشد را به شما توصیه می کنیم.
 صابون ضد جوش عسل و پرتقال والنسی VALENSEY
عصاره پرتقال موجود در این صابون رطوبت کافی را به پوست می دهد و
سلولهای مرده را احیا می کند و لکها را از بین می برد و عسل تیرگی پوست را روشن می کند.
معرفی خواص صابون عسل و پرتقال ولنسی :
حاوی عصاره عسل
حاوی ترکیبات چای سبز
جاوی عصاره آووکادو
حاوی عصاره بابونه
حاوی ویتامین C
ضد جوش و آکنه
ضد لک
از بین بردن سلولهای م

با سلام بازی مافیا 3: بازی مافیا شما یک شخصیتی که با مافیا همکاری دارد شما باید کارخانه هایی که مالک آن جا با شما دشمنی دارد را بکشید و کارخانه را آتش بزنید این یکیش.
دو شما باید دوستانی که در چنگ دشمنان گیر افتاده اند را نجات دهید این دومیش.
بازی مافیا مپ بزرگی دارد  در این مپ یا نقشه در بعضی از باتلاق ها یا مکان های رودخانه مانند کروکودیل هایی است که اگر جنازه ها رو بندازید در با طلق های بازی تمساح ها میان و جنازی را می خرند و شما در این بازی د
صابون ضد جوش و ضد آکنه
والنسی را که خاصیت عسل و پرتغال را دارا می باشد را به شما توصیه می کنیم.
 صابون ضد جوش عسل و پرتقال والنسی VALENSEY
عصاره پرتقال موجود در این صابون رطوبت کافی را به پوست می دهد و
سلولهای مرده را احیا می کند و لکها را از بین می برد و عسل تیرگی پوست را روشن می کند.
معرفی خواص صابون عسل و پرتقال ولنسی :
حاوی عصاره عسل
حاوی ترکیبات چای سبز
جاوی عصاره آووکادو
حاوی عصاره بابونه
حاوی ویتامین C
ضد جوش و آکنه
ضد لک
از بین بردن سلولهای م
خرید کرم و صابون گوری Goree اصل روشن کننده پوست

کرم و صابون گوری Goree اصل، به عنوان یک لایه بردار قوی عمل کرده و با سرعت زیادی لک‌ها و جای جوش‌های قدیمی پوست را از بین می‌برد. کرم و صابون گوری با تأثیر گذاری عالی و از بین برنده تضمینی لک و جوش صورت بوده و لایه‌های اضافی و مرده‌ی پوست را از بین می‌برد. کرم و صابون گوری شامل عصاره‌های گیاهی میوه‌ی آووکادو و گیاه آلوئه ورا ترکیب شده با روغن آرگان می‌باشد. کرم و صابون گوری اصل، به عنوان درمان قطع
سالاد سزار کلاسیک با ترد های خانگی و تزیین سزار سبک - برای زمانی که می خواهید مهمانان شام خود را تحت تأثیر قرار دهید.
اگر شما به همان اندازه که دوست دارید دستور العمل های سزارین را داشته باشید ، سس و سس سیر خامه ای ما و سالاد ماکارونی سزار را ببینید.
سالاد سزار کلاسیک در کاسه ای با کروت های خانگی ، پارمسان تراشیده شده و سس سالاد سزار
این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخوانید.
پسرم ، دیوید ، برای تشکر از این دستور العم
دانلود رایگان تمام قسمت های سریال امنیتی گاندو
معنای گاندو یا تمساح پوزه کوتاه (به بلوچی : گانڈو)
قسمت 30 (قسمت آخر) آماده دانلود میباشد
کارگردان: جواد افشار | ژانر: اکشن، جنایی، اجتماعی | تاریخ تولید: سال 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398
تعداد قسمت ها: 30 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 50 دقیقه | کیفیت: WEB-DL & HDTV
حجم: 650 مگابایت + 300 مگابایت + 150 مگابایت | تهیه کننده: مجتبی امینی
خلاصه داستان:
این سریال دیدنی ماجراهای واقعی جیسون رضائیان خبرنگار روزنامه واشگتن پس
خواص میوه
6 تا از سالمترین میوه ها در سیاره زمین
خوردن میوه به طور منظم می تواند سلامت را افزایش دهد.
با این وجود، تمام میوه ها برابر نیستند. بعضی از آنها منافع سلامتی منحصر به فردی دارند.
در اینجا 20 سالمترین میوه روی زمین وجود دارد.
1. گریپ فروت
گریپ فروت یکی از سالمترین مرکبات می باشد.
علاوه بر داشتن منبع خوبی از ویتامین ها و مواد معدنی، به دلیل توانایی آن در کاهش وزن و کاهش مقاومت به انسولین شناخته شده است.
به عنوان مثال، در یک مطالعه در 91 نف

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

"خدا بیامرز هیچی حالیش نبود"!
قطعا از این مدل آدما زیاد اطرافمون پیدا میشن!
اینکه تا چه حد باید برای اثبات حرف یا عقیدمون پافشاری کنیم بستگی داره به طرف مقابلمون!
به قول شوپنهاور(فیلسوف آلمانی)
موادغذایی برای مقابله با سرطان ریه
یک رژیم غذایی سالم نمی تواند باعث درمان سرطان ریه شود، اما در کاهش خطر پیشرفت این بیماری و کمک به مدیریت علائم آن موثر است. همچنین مصرف موادغذایی سالم می تواند به بهبود اثربخشی درمان برخی سرطان ها و مقابله با برخی عوارض جانبی از جمله کاهش وزن ناخواسته کمک کند. براساس انجمن امریکایی ریه، نیازهای تغذیه ای در طول زمان متغیر است، بنابراین با پزشک خود درباره عادات غذاخوردن و رژیم غذایی مشورت کنید.

میوه های
یه بار به سرم زد درمورد بلاگرا پست بنویسم، عنوانش هم مثلا "بلاگرانه" انتخاب کنم. از ریکشن ها و بازخوردهای احتمالی نگرانی نداشتم، حس کردم حاشیه به دنبال خواهد داشت پس بیخیال شدم.
هیچ وقت پست های شباهنگ رو تو یه زمان محدود که برا وبلاگ خوانی میزارم، نمیخونم. در واقع وبلاگ خوانی من به دو قسمت تقسیم میشه، شباهنگ خوانی و بقیه خوانی. کل اطلاعاتم از شباهنگ اسمشه و پایان نامه اش و شهرهاش و جغداش و فعال بودن و فعال بودن و فعال بودنش. شباهنگ هم منو شاید
کرم رفع تیرگی بدن دکترگندمدکتر گندم، برندی در زمینه ی محصولات بهداشتی است، به تولید ماسک های اسکراپ مشهور می باشد
کرم سفید کننده ی مناطق حساس دکتر گندم ، با فرمول ویژه ی آووکادو کمک می کند تا تیرگی ها و لک های تیرهی مناطق حساس از بین رفته و پوست را روشن صاف و درخشان و ترمیم می نماید. این کرم کاملا گیاهی و بدون هیچ گونه ضرر است09194260919تلگرام : zhelhajmdahandeاینستا : zhelhajmdahande
کرم رفع تیرگی بدن دکترگندمدکتر گندم، برندی در زمینه ی محصولات بهداشتی است، به تولید ماسک های اسکراپ مشهور می باشد
کرم سفید کننده ی مناطق حساس دکتر گندم ، با فرمول ویژه ی آووکادو کمک می کند تا تیرگی ها و لک های تیرهی مناطق حساس از بین رفته و پوست را روشن صاف و درخشان و ترمیم می نماید. این کرم کاملا گیاهی و بدون هیچ گونه ضرر است09194260919تلگرام : zhelhajmdahandeاینستا : zhelhajmdahande
قسمت 21 آماده دانلود میباشد
کارگردان: جواد افشار | ژانر: اکشن، جنایی، اجتماعی | تاریخ تولید: سال 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398
خلاصه داستان:
این سریال دیدنی ماجراهای واقعی جیسون رضائیان خبرنگار روزنامه واشگتن پست که مدتی
قسمت 27 آماده دانلود میباشد
خلاصه داستان:
قسمت 24 آماده دانلود میباشد
خلاصه داستان:
قسمت 26 آماده دانلود میباشد
خلاصه داستان:
بچه ها قراره تلیسمن هارو ازین به بعد بزارم  و چگونگی خریدشون رو بزارم. کلا در بازی شش عدد تلیسمن وجود داره که یکی از اونا کلا برای دارندگان نسخه special edition و ultimate edition هست و پنج تای دیگه برای همه قابل دسترسیه.
1_تلیسمن پنجه خرس
2_تلیسمن دندان تمساح
3_تلیسمن شاخ هورن یا گاومیش کوهان‌دار
4_تلیسمن دندان گراز
5_تلیسمن پنجه عقاب
6_تلیسمن چنگال کلاغ
برای بدست آوردن هر تلیسمن، باید وسایل مورد نیازشو فراهم کنید و در قسمت کرفت (craft) در فنس ،اون رو فعال کنید ت
سه ماسک شگفت انگیر برای درمان جوش صورت ۲۰۱۹
سه ماسک شگفت انگیر برای درمان جوش صورت ۲۰۱۹
یکی از مهمترین مسائلی که همه ما با آن سر و کار داشته ایم جوش صورت هست . جوش صورت در سنین مختلف روی پوست های مختلف مشاهده میشود و همیشه هم یا مساله ناراحت کننده بوده که ما را مجبور به جستجو برای راه هایی برای درمان و از بین بردن سریعتر جوشها و جای جوش از روی پوستمان کرده است .
همه ما راه های مختلفی را برای درمان جوش های پوست صورتمان امتحان کرده ایم . و اما ای
گاندو یا تمساح پوزه‌کوتاه
(به بلوچی: گانڈو) (نام علمی: Crocodylus palustris) نوعی کروکودیل بومی شبه‌قاره هند و مناطق اطراف است که در کشورهای هند، بنگلادش، پاکستان، ایران، سریلانکا و برمه زندگی می‌کند. گاندو تنها کروکودیل بومی پاکستان و ایران و بزرگ‌ترین خزنده این دو کشور، و همچنین پرشمارترین کروکودیل در هندوستان است.
در زبان بلوچی گوَنڈ (Gwanḍ) به معنی کوتاه و کوچک‌جثه است و گونڈو Gwanḍo یعنی «کوتاهه» که به پوزه کوتاه این جاندار اشاره دارد. واژه گونڈ
مراقبت از موهای خشک
>> مراقبت از موهای خشک
مراقبت از موهای خشک سبب می شود تا شما بتوانید بهتر به زیبایی موی خود برسید و حالت موهایتان بهتر شود. با توجه به این که تقویت موهای خشک به علت آسیب پذیرتر بودن آن ها بسیار مهم است، بهتر است که این موها را به صورت همیشگی کنترل کنید تا دچار ریزش موی شدید نشوید.     استفاده از موادی مانند رنگ ها و دکلره سبب می شود بیشترین آسیب به این نوع موها وارد شود چون به خودی خود باعث کم شدن چربی و شکننده شدن مو می شون
مکمل چیست ؟
مکمل یا نیروزاها به موادی می گویند که با هدف بهبود عملکرد یا جبران کمبود برخی از مواد غذایی توسط پزشک و یا متخصص ورزشی تجویز می‌شود.
تقویت حافظه کودکان
می‌توان به جای مصرف قرص تقویت حافظه از غذاهای مناسب استفاده کرد تا مغز عملکردی سالم و تمرکز بهتری داشته باشد. بعضی از مواد غذای اثرات بهتر و بیشتری نسبت به قرص‌ها و داروها روی مغز انسان می‌گذارند و برای انسان مفیدتر هستند. از جمله مواد غذایی که به عملکرد بهتر مغز و تقویت حافظه ک
کتاب های قصه کودکی ای که در این مطلب معرفی می شوند همگی یا چندجلدی هستند یا شامل چندین داستان در یک کتاب هستند. کتاب ها بیشتر با محوریت حیوانات هستند.در این مطلب ما ۷ کتاب داستان کودک معرفی می‌کنیم؛ لیست کتاب های که در این مطلب در این قسمت آورده شده اند:
جدول داستان های پیش دبستانی
قصه‌هایی برای ۱ تا ۶ ساله‌ها
لنگه جوراب گمشده و ۱۰ قصه دیگر
دایناسوری که حمام نمی‌رفت و ۱۱ قصه دیگر
دندان درد تمساح کوچولو و سه قصه دیگر
شتری با سه کوهان و ۴ قصه د

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها